FILLON SHITJA E BANESAVE FUSHKOSOV ZBRITJE

Çmimi: Me Marrveshje
FILLON SHITJA E BANESAVE FUSHKOSOV ZBRITJE

Detajet

Postuar
26 shkurt 19:42
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Kuadratura
81 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Shitet banesat në fushkosovë

Qëndrim ditor | Kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Depo | Banjo | Ballkon | Tryzari | WC | Terase

Objekti është në fazën e ndërtimit dhe sipas planit dinamik të ndërtimit, pritet të përfundon në fund të muajit Dhjetor të vitit 2019.

Perfitoni me zbritje na kontaktoni

? +383 49 375 251 ( VIBER , WHATSAPP )


Shpallje te ngjashme