Ipet me qira banesa 3dhomshe 86m2 kati 1 FushKosov

Çmimi: 200 €
Ipet me qira banesa 3dhomshe 86m2 kati 1 FushKosov

Detajet

Postuar
2 shkurt 17:33
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Kuadratura
86 m²
Modeli
Seri 3

Përshkrimi

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë (afër mbi kalimit), me sipërfaqe 86m2, kati 1. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma gjumit, 1 banjo, shpajz ,1 ballkon,  dhe korridor. Banesa ka vetem kuzhinen e montuar, leshohet pa mobilie, ka ujë 24H, parking rrugor.

Çmimi: 200€.

044278238(VIBER).

044278238
038248165
[email protected]
www.kosova-immobilien.com


Shpallje te ngjashme