JAP ME QIRA BANESEN ME 2 DHOMA GJUMI NË RRUGËN “XHEMAJL MUST

Çmimi: Me Marrveshje
JAP ME QIRA BANESEN ME 2 DHOMA GJUMI NË RRUGËN “XHEMAJL MUST

Detajet

Postuar
31 janar 2023 14:55
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Kuadratura
70 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Jap me qira banesen 70 m2, e cila gjindet në rrugën “Xhemajl Mustafa”, në lagjen “Mihal Grameno”. Banesa është e mobiluar dhe në një vend shumë të përshtatshëm për familjarë.
Banesa ka ashensor dhe ka këtë rënditje:
-salloni me kuzhine;
-2 dhoma te gjumit;
-banjo;
-ballkoni, dhe
-korridori.

Banesa leshohet per familjare, per kohe te gjate!

Çmimi per muaj eshte 250 euro dhe 1 muaj depozite!
049 345428 tel
+383 49 345 428 (WhatsApp & Viber)
Fcb&Insta: Agjencioni Dugi
Tik Tok: Agjencioni Dugi1

o.


Shpallje te ngjashme