Jepet banesa dhe lokale me qera

Çmimi: 1 €

Detajet

Postuar
29 maj 2023 16:41
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Kuadratura
1 m²
Numri i dhomave
1

Përshkrimi

Jepet banesa dhe lokale në Fushë Kosovë
Kontaktoni në:
Telefon, whatsApp & Viber
+38349345428
+38343827136
Fcb&Insta: Agjencioni Dugi
e-mail: [email protected]


Shpallje te ngjashme