Kati 4 - Banesë në #SHITJE - Bresje

Çmimi: Me Marrveshje
Kati 4 - Banesë në #SHITJE - Bresje

Detajet

Postuar
28 janar 17:59
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Kuadratura
71.39 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

#Bresje
- Ofrojmë për shitje banesë në Bresje përgjat rruges Bedri Pejani në objektin BNT3 apo shumë afër shkolles fillore ambulantes dhe komunes së Fushë Kosoves lokacion i cili e bënë shumë të favorshëm për një jetë sa më të mirë!
Vlenë të theksohet se ojbketi në fjalë tash më ka përfunduar edhe pranimin teknik të objektit dhe secila njësi banesore është paisur me çertifikatë pronsie fletë poseduse! Po ashtu banesën mund ta financoni edhe përmes Raiffeisen Leasing me vetëm 20% pjesmarrje dhe 80% financon banka apo mund ta lini hipotekë banesën që bleni dhe të perdorni ndonjë bankë tjetër!


#Banesa
Sipërfaqe | 71.39m² | Kati 4
Planimetria | Qëndrim ditorë me kuzhinë | 2 Dhomë gjumi | Banjo | Depo | Koridori | Ballkoni
E gatshme për banim | Me fletë poseduse

- Për më shumë informata kontakto:

#Kontakti
- Agjensioni për patundshmëri Urban City
- Tel +383 49 391 200 |+Viber & whatsApp|
- E-mail: [email protected]
- Lokacioni Prishtinë | Aktash


Shpallje te ngjashme