Leshoj banes me qera javore dhe mujore

Çmimi: 1 €
Leshoj banes  me qera javore dhe mujore

Detajet

Postuar
27 mars 14:45
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Numri i dhomave
3
Kuadratura
85 m²

Përshkrimi

Leshoj banes me qera


Shpallje te ngjashme