MJALTË PËR LUKTH

Çmimi: Me Marrveshje
MJALTË PËR LUKTH

Detajet

Postuar
28 maj 2023 18:01
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Numri i dhomave
3,5

Përshkrimi

\"\"\"MJALTË PËR PROBLEME NË LUKTH
⬇️Çmimi ✔️1 copë 10 € ✔️2 copë 18 €

Posta:⬇️
2€ për KOSOVË
4€ për SHQIPËRI
4€ për MAQEDONINË E VERIUT

Transporti brenda 24/48 orëve.
MJALTË PISHE ME PJEPËR TË IDHËT

Mjaltë nga mjekësia e turqisë, e kombinuar nga një sër bimësh me efekte dobi prurëse për shumë probleme të stomakut (lukthit).

PËRBËRJA:

Mjaltë, kudret nar (pjepër i hidhur), lulebasani, poleni i bletës, lulja e mëllagës së bardhë, gjethe bar blete etj.

⭕ EFEKTET :

✅Shëron dhimbjet e lukthit.
✅Ndihmon tek problemet me tretjen.
✅Në fryrjen e lukthit
✅I thatin në lukth
✅Mundimet ( shtrëngimet ) e lukthit
✅Helicobacter pylorit
✅Largon gazrat në lukth dhe zorrë

⬇️Përdorimi:

✔️Preferohet 2 x në ditë nga1 lugë gjelle ç\'do mëngjes dhe mbrëmje para ushqimit (stomak bosh).

➡️Sasia 21O gr

✔️Prodhim i Turqisë ISO 22000 - 2015

⬇️Për porosi na shkruani adresen:

✔️Emri: .....................….
✔️Mbiemri: .................
✔️Shteti:..................
✔️Qyteti: ..................….
✔️Fshati/lagja: ...........
✔️Numri i shtepise: ..
✔️Telefoni: ...............….

✔️SHENIM: Porosia vie 100% si në foto, nëse ju vjen ndryshe refuzojeni!\"\"\"


Shpallje te ngjashme