Ofrohet PËR SHITJE Banesa moderne 3+1

Çmimi: 69.000 €
Ofrohet PËR SHITJE Banesa moderne 3+1

Detajet

Postuar
16 mars 10:54
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Modeli
105
Modeli
Seri 3

Përshkrimi

Ofrohet PËR SHITJE Banesa moderne 3+1 dhe e mobiluar në Fushë Kosovë tek "Tregtia"

105m² | 3 Dhoma gjumi | 2 Banjo | 2 Ballkona
▬

Banesa gjindet në katine e 7-të dhe ka sipërfaqe prej 105m² e shpërndarë në Sallon me Kuzhinë, 3 Dhoma gjumi, Koridor dhe 2 Banjo

Enterier shumë të mirë, kuzhina është me të gjitha paisjet e nevojshme dhe e punar nga njëra nga kompanit më të mira për kuzhina!

Orientimi i banesës dhe dritaret e shumta bëjnë që të ketë ndriqim dhe ekspozim maksimal drejt diellit. Hapësirat janë totalisht të shfrytezuara dhe kanë orientim në lindje ndërsa pjesa e sallonit me kuzhinë është e orientuar në perendim!

Zona përreth është mjaft e qetë dhe pranë shumë shërbimeve të ndryshme që bëjnë të mundur një jetesë sa më komode. Qasje të lehtë në rrugën kryesore, çerdhe direkt në oborr të objektit dhe parking të mjaftueshëm rrugor si dhe afër 3 minuta keni shkollen fillore "Mihal Grameno"

Çmimi total 69'000€

Për më shumë informata:

✆ 044 69 07 69 [+Viber]
✆ 049 79 79 96


Shpallje te ngjashme