Ofrohet për shitje banesa 135m², afër shkollës Mihal Grameno

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
28 maj 2023 14:01
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Numri i dhomave
2
Kuadratura
135 m²

Përshkrimi

🔸️ Ofrohet për #shitje banesa 135m², afër shkollës \"Mihal Grameno\", Fushë Kosovë.

🔸️ Banesa gjendet në katin e 1-rë.
Është e mobiluar dhe e përshtatshme për jetesë. Posedon ngrohje qendrore (me energji elektrike). Plotëson kërkesat dhe nevojat e klientëve sepse ka afër çdo shërbim të nevojshëm.

🔸️ Posedon: Sallon me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, depo si dhe posedon garazhë.

🔸️ 043-857-257

ID e shpalljes: 10150


ALP , ALP Real Estate , Real Estate , Patundshmeri , Patundsheri , Banes , Shtepi , Truall , Parcel , Toke , Ari , Hektar , Banese , meter katror , Agjencion , Agjencion per Patundshmeri , Agjencioni per Patundshmeri , shitblerje , shit blerje , qera , qira , qeradhenje , qiradhenje , zyre , zyre me qera , zyre per qira , banes per shitje , banes per qera , banes per qira , banes me qira , kati 1 , kati 2 , kati 3 , ndertes , ndertesa , ndertues , kompani e ndertimit , kompani ndertuese , investim , Pro Real Estate , Access Real Estate , EA Real Estate , Agjencioni Prishtina , Agjencioni Max , Prona Plus , termokos , nxemje , ngrohje , nxemje qendrore , ngrohje qendrore , lagjja Qendresa , lagjja Marigona , Marigona Residence , Marigona 1 , Lagjja Nic , Chelsea Point , Lagjja Qëndresa , Prishtina City Center , Prishtina e Re , Veternik , Novoberde , Llapnaselle , Llapnasell , llapllasell, Llapllasell , Boge , Bog , Rugove , Rugov , Brezovice , Brezovic , Lipjan , Ferizaj , Prizeren , Prizren , Gjakov , Rruga C , Dragodan , Mitrovic , Vushtrri , Obiliq , Magure , Shkabaj , Sofali , Velani , Pejton , Tokbashqe , Lagjja e Muhaxhereve , Aktash , Qender , Qagllavic , Bregu i Diellit , Rruga B , Rruga C , Mati 1 , Lagjja e Spitalit , Emshir , Veterrnik , Zllatar , Fushë Kosovë , zone , zonë afariste , zone biznesi , hapesir afariste , afarist , penthouse , Tasligje , Taslixhe , qagllahice , Qagllavicë , Hajvali , karting , rent , sale , sales , rent a car , Dukagjini Residence , fushekosove, Fushe Kosove, qera, banes me qira, qira, Prishtine, Biznes, Shtepi, Oborr, kerkohet me qera, fellne, kauqa, villa, villa ne shitje, villa me qera, kuzhin, kuzhina me porosi, sallon, koridor, gilindera, perde, orbitrek, piktura, llaptop, patundshmeri, shitje, qeraja, shitblerje, Banes, hekurudh, bileta, zyre, lokal, lokale, knauf, mjeshtri, mjeshtri i ujit, mjeshtri i rrymes, cerada, karrika, tavolina, telefon, iphone, samsung, tushkabin, pllaka, shkall, skele, dollapa, orman, mercedes, bmw, golf, gollf, golf 4, golf 5, golf 6, golf 7, t2, t3, t4, t5, t6, polo, pollo, a class, b class, c class, e class, s class, g class, v class, GL, ML, x1, x2, x3, x5, x6, x7, bmw 3, bmw 2, bmw 1, bmw 5, bmw 7, audi a 4, a4, a5, a6, a7, a8, q3, q5, q7, q8, traktor, zall, dhome gjumi, banese ne Prishtine, Ferizaj, Vushtrri, Mitrovic, Gjilan, Pej, agjencion, qeremide, kulm, kulma, llamarin, llamarin punues, dhoma, ballkon, teras, tepih, shator, truall, parcel, kerr, vetur, makin, audi, tiguan, taureg, bora, pikap, caddy, caddy me 5 karrika, televizor, bicikell, frizere, berber, frizer, dyr, dritare, kombi, kamion, bager, passat, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, kompjuter, pc, Toshiba, Lenovo, maus,digitron, tastier, trapezari, fioka, LG, iphone 6, iphone 7, iphone 8, iphone X, iphone 11, iphone 12, iphone 12 pro, iphone 13, iphone 13 pro, iphone 14, iphone 14 pro, soni, sony, soni 5, sony 5, sony 4, soni 4, playstation, frigorifer, lug, pijata, fshis elektrike, fshis e rrymes, drita, uj, ujesjelles,


Shpallje te ngjashme