- Penthouse në #SHITJE - Fushë Kosovë

Çmimi: Me Marrveshje
- Penthouse në #SHITJE - Fushë Kosovë

Detajet

Postuar
28 janar 17:58
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Kuadratura
102 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

#Eliza
- Ofrojmë për shitje penthouse në lagjen Eliza në një nga lagjet më të mira me infrastruktur të plotë urbane ku ofronë kushte të mira për secilin banorë të lagjes, lagjja përmban në vete hapsirë të mjaftushëm për parking rrugorë dhe atë nëntoksorë, gjithashtu shtetitorja në mes të kompleksit duke përfshi hapsirat gjelbëruese po ashtu pllatoja me ulëse dhe ndriçim duke përfshi edhe këndin e lojrave për fëmijë!

#Penthouse
Sipërfaqe | 102.97m² sipërfaqe banimi | Terasa 83.62m² | Kati 8 | Orientim Jug-Perendim
Planimetria | Qëndrim ditorë | Kuzhinë me tryezari | 2 Dhomë gjumi | Banjo | Koridori | Depo | Terasa
Vlenë të theksohet se penthouse ka ekstra investim duke përfshi nxemje nëndysheme laminati keramika dhe sanitari!


- Për më shumë informata kontakto:

#Kontakti
- Agjensioni për patundshmëri URBAN CITY
- Tel +383 49 391 200 |+Viber & whatsApp|
- E-mail: [email protected]
- Lokacioni Prishtinë | Aktash


Shpallje te ngjashme