SHITET BANESA ME SUPER ҪMIM ME FLETË POSEDUESE NË RR. “NËNË

Çmimi: 65.000 €
SHITET BANESA ME SUPER ҪMIM ME FLETË POSEDUESE NË RR. “NËNË

Detajet

Postuar
30 maj 11:22
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Numri i dhomave
3
Kuadratura
102 m²

Përshkrimi

Shitet banesa në Fushë Kosovë,afer Naimi Regllazh, Rr.”Nena Terezë” në katin e pestë(5) dhe ka siperfaqe 102m2.
Është e mobiluar dhe ka këtë renditje;
• Sallon-kuzhine;
• 2 Dhoma gjumi;
• Banjo;
• Korridor;
• Ballkon;

*Banesa eshte me fletë poseduese !

Çmimi: 65.000 euro

tel:+38349905066
e-mail: [email protected]
FCB&Insta: Agjencioni Dugi
Tiktok: agjencionidugi1

o.Arb


Shpallje te ngjashme