SHITET BANESA NE BRESJE, ME FLETE POSEDUESE, 2 DHOMA GJUMI 6

Çmimi: 600 €
SHITET BANESA NE BRESJE, ME FLETE POSEDUESE, 2 DHOMA GJUMI 6

Detajet

Postuar
22 mars 2023 12:48
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Numri i dhomave
3
Kuadratura
85 m²

Përshkrimi

Shitet banesa ne Fushe Kosove-Bresje te Ambulanta. Banesa ka dokumentacion te rregullt dhe shitja behet permes Noterise. Ka pamje Jug-Lindje, me hapesire nga 85 M2. Gjendet ne katin e tete (8).

Banesat kane kete renditje:
Sallon me kuzhine;
Dy dhoma gjumi;
Banjo;
Depo;
Korridor dhe
Ballkon.

Çmimi: 600 euro M2

Kontaktoni në:
Telefon, whatsApp & Viber
+383 49 905 066
Fcb&Insta: Agjencioni Dugi
Tiktok: Agjencionidugi1
e-mail: [email protected]
o.av


Shpallje te ngjashme