SHITET BANESA NE RRUGEN “HAJRULLAH ZYMI” 2 DHOMA GJUMI, TE QAMI

Çmimi: 59.000 €
SHITET BANESA NE RRUGEN “HAJRULLAH ZYMI” 2 DHOMA GJUMI, TE QAMI

Detajet

Postuar
28 mars 16:50
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Kuadratura
84 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Shitet banesa ne Fushe Kosove, ne rrugen “Hajrullah Zymi”, te zyrat e Modelit. Gjendet ne katin e shtate (7), me pamje ka lindja dhe ka lifta funksional. Banesa gjendet ne nje lokacion mjaft te pershtatshem, vend i preferuar per banim familjar. Shitet pa mobile. shitja behet me parakontrate permes Noterise.

Banesa ka hapesire prej 84.10 M2 dhe ka kete renditje:

– Sallon me kuzhinë,
– 2 dhoma gjumi,
– Banjo,
– Depo,
– Terasë.

Çmimi: 59.000

Kontaktoni në:

Telefon, whatsApp & Viber


+383 49 905 066

Fcb&Insta: Agjencioni Dugi

Tiktok: Agjencionidugi1

e-mail: [email protected]
o.faShpallje te ngjashme