SHITET banesa 86 m2 - Kompleksi \"Ulpiana\" në Fushë Kosov

Çmimi: Me Marrveshje
SHITET banesa 86 m2 - Kompleksi \"Ulpiana\" në Fushë Kosov

Detajet

Postuar
30 janar 18:14
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Kuadratura
86 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

KODI: A-468
*
Në #SHITJE banesa 86 m2 - Kompleksi \"Ulpiana\" në Fushë Kosovë
*
Banesa gjindet ne katin e parë të Kompleksit \"Ulipana\" në Fushë Kosovë. Posedon: Sallon me kuzhine, dy (2) dhoma gjumi, banjo-wc, depo & ballkon. Ështe e mobiluar rishtazi, me te gjitha mobilet e reja (te paperdorura) perfshire kuzhinen me te gjitha elmentet. Objekti ka 2 lifta funksional.
*
Lokacioni ku ndodhet Kompleksi \"Ulpiana\" ka parkun e lojrave dhe hapesiren e lire ne te cilen nuk qasje per vetura. Ka ne aferesi kopshtin e femijeve,. Po ashtu ka parkingje te rezervuara per banoret.
*
Na konkatoni ne:
📞+383 45 166 060
(Viber, Whats-up)
* Çmimi me marrëveshje
🌐 www.art-ks.com
✉ [email protected]
#artrealestate #Fushekosove #banese#kompleksiulipana


Shpallje te ngjashme