SHITET banesa në Fushë Kosovë 90.3

Çmimi: Me Marrveshje
SHITET banesa në Fushë Kosovë 90.3

Detajet

Postuar
3 mars 05:14
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Kuadratura
903 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

SHITET banesa në Fushë Kosovë.
REF: B26/19/SH

➡️ Banesa 5 = 90.3 m²
Qëndrim ditor | Kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo |Wc l
Depo | Ballkon

Objekti është në fazën e ndërtimit dhe sipas planit dinamik të ndërtimit, pritet të përfundon në fund të muajit Dhjetor të vitit 2019.

Pasi që objekti është në fazë të hershme të ndërtimit, nxitoni që të zgjedhni katin, pozitën dhe tipin e preferuar të banesës.

Për më shumë, agjensioni i autorizuar për ndërmjetësim:

? +383 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
? 049 822 899
? fb.com/agjensionibestline
? [email protected]

Ose na vizitoni në zyren tonë:
? 1, Rruga Hajredin Bajrami, Lipjan


Shpallje te ngjashme