Shes banesen me 74m2 me pamje nga rruga kryesore

Çmimi: Me Marrveshje
Shes banesen me 74m2 me pamje nga rruga kryesore

Detajet

Postuar
30 mars 14:13
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Kuadratura
74 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Shes banesen me 74m2 kati 2 dhe 6 me pamje nga rruga kryesore, e cila ka 2 dhoma gjumi, sallon kuzhin.
mundesi ndrrimi me kerr!
te interesuarit mund te me kontaktojn ne +38349231894 viber.


Shpallje te ngjashme