Shiten 2 Banesa Penthause Lagjja Elizaf

Çmimi: Me Marrveshje
Shiten 2 Banesa Penthause Lagjja Elizaf

Detajet

Postuar
28 janar 16:53
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Kuadratura
180 m²
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

Shiten 2 banesa Penthause.
Adresa: Fushe Kosove lagjja Eliza
Siperfaqja: 138m2 Banimi dhe 48m2 Terasa
Dhe
Siperfaqja: 137m2 Banimi dhe 92m2 Terasa
Banesat jan ne fazen finale te ndertimit dhe pritet te jen te gatshme ne muajin Korrik 2022.
Lagjja kariktarizohet nga hapsirat e perbashketa te jashtme rekreative. Ndertimi kualitativ.
Çmimi me marveshje.
+38349899002


Shpallje te ngjashme