Shitet

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet

Detajet

Postuar
16 shkurt 2021 23:35
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Kuadratura
5727 m²
Numri i dhomave
1

PërshkrimiSHITET: Banese e gatshme për banim ( Model Sllovenia) dhe me flete poseduse ne Fushe Kosove

Banesa gjendet ne rrugen \"Xhmail Mustafa\" ne katin e 6.
Siperfaqja e saj eshte 57.25 m dhe ka 1 dhom gjumi, sallon, kuzhine, banjo, depo dhe ballkon.

Ndertimi eshte me kualitet te larte dhe ka zgjidhje te mire urbanistike Ka furnizim me uje 24h. ka dy ashensor, , nxemje dhe me leje te ndertimit.

Blloku 12,Hyrja 2 Kati 6

Çmimi sipas marrveshjes!

+38344374995


Shpallje te ngjashme