Shitet Banesa 90m2 në Fushë Kosovë

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet Banesa 90m2 në Fushë Kosovë

Detajet

Postuar
12 janar 18:55
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Modeli
90
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Kodi 0123

Shitet Banesa 90m2 në objekt të ri Banesor, me leje ndërtimi dhe posedon gjithë infrastrukturën përcjellëse- dokumente të rregullta të Noteri.
Banesa është në përfundim e sipër, me datë 15-08-2018 Banesa do të jetë e gatshme për banim.
Laminati, rryma, fasada, keramika në banjo, kuzhinë, ballkon, dera e hyrjes e blinduar janë të përfunduara, vetëm dyert e brendshme kanë mu vendos.
Banesa ndodhet ne katin e 8-të, ka Salloni me kuzhinë, 2 dhoma te fjetjes, korridor, depo, Banjo, Ballkon, ashensor.
Banesa ka plan shumë të mirë dhe shumë te përshtatshëm 100%(te shfrytëzuar), .
Objekti është ndërtuar dhe rregulluar me standardet me te larta dhe material te garantuar.
Objekti banesor ndodhet në një vend shumë të qetë dhe atraktiv për banim, ndodhet përballë Komunës se re dhe përballë Ambulantes në Bresje


Shpallje te ngjashme