Shitet banesa 3 dhomëshe 75m2 kati 2 Fushë Kosovë

Çmimi: 36.000 €
Shitet banesa 3 dhomëshe 75m2 kati 2  Fushë Kosovë

Detajet

Postuar
14 mars 15:52
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Modeli
75
Modeli
Seri 3

Përshkrimi

Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë (Afër Postës), me sipërfaqe 75m2, kati 2-të. Banesa ka sallon më kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, ka ashensor.

Ndertim i Ri.
Çmimi: 36.000€.

+383\44278238 (VIBER)

044278238

[email protected]
www.kosova-immobilien.com


Shpallje te ngjashme