Shitet banesa 3 dhomshe 71m2 kati 3 Fushë Kosovë

Çmimi: 650 €
Shitet banesa 3 dhomshe 71m2 kati 3 Fushë Kosovë

Detajet

Postuar
28 janar 2023 17:38
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Kuadratura
71 m²
Numri i dhomave
2,5

Përshkrimi

Shitet banesa 2 dhomëshe në Fushë Kosovë (Rruga 28 Nentori, afer Shkolles se Re Mihail Grameno) me sipërfaqe 71m2, kati 3-të (me lift).

Çmimi: 650€/m2.

Rënditja:
Sallon me kuzhinë,
1 Dhomë të gjumit,
Banjo
Ballkon dhe korridor.
Objekti ka lift, ujë 24H, parking rrugor. Me flet poseduse.

+383/ 44443349(VIBER).
044443349
[email protected]
www.kosova-immobilien.com


Shpallje te ngjashme