Shitet banesa 3 dhomshe 73m² kati 7në Fushë Kosove

Çmimi: 450 €
Shitet banesa 3 dhomshe 73m² kati 7në Fushë Kosove

Detajet

Postuar
19 mars 23:32
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Kuadratura
73 m²
Modeli
Seri 3

Përshkrimi

Shitet banesa 3 dhomeshe 73m² kati i 7-te ndertim i Model Sllovenia afer shkolles fillore Mihajl Grameno. dhe afer rruges Dardania, eshte e gatshme per banim, parking te mjaftushem. Me dokumentacion te rregullte me flete poseduese, perkthimi te Noteri.
Banesa ka keto hapesira:
- salloni, kuzhina me trapezari
- 2 dhome gjumi
- banjo
- korridori
- shpajz
- ballkon
Çmimi 450 euro per m² çmimi diskutohet.

Agjensioni DION në Prishtinë
www.dion-ks.com
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
[email protected]


Shpallje te ngjashme