Shitet banesa 82 m netto, ndërtim i vitit1997

Çmimi: 52.000 €
Shitet banesa 82 m netto, ndërtim i vitit1997

Detajet

Postuar
7 shkurt 16:56
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Kuadratura
82 m²
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

Banesa e cila eshte ne shitje gjindet ne Katin e III, e ndertuar ne vitin 1997 per ish personelin ushtarak te asaj kohe, sipas gjitha standardeve qe duhet ti kete, ndertese 5 kateshe me fasade tulle e bardhe dhe dokumentacion te rregullt dhe e rexhistruar ne kadaster, pronari shqiptare.
Banesa ka siperfaqe 82 m katrore me dokumentacion + bodrumi) por faktike 100 meter katrore banimi.
Konsitohet nga:
1. Kuzhina me dhoma e dites
2. Dy dhoma gjumi
3. Sallon te madh
4. Banjo
5. Wc
6. Dy Ballkona
7. Bodrumin
Banesa ka pamje nga lindja dhe perendimi. Ka pozite ideale në një ambient të qetë, nuk ka ndertesa perreth qe pengojne diellin dhe ka izolim te shkelqyeshem. Shume e pershtatshme per familje me femije pasi qe shkolla e re e hapur ket vit eshte shume afer. Poashtu ka afer Ambulanten si dhe qendra e re e mjekesise familjare eshte ne perfundim e siper. Eshte e rrethuar me siperfaqe te gjelbert, parking te mjaftueshem dhe kendin e lodrave per femije.
Te interesuarit serioz mund te lajmerohen ne 049/413434 prej ores 10 deri 18.
Qmimi 52000 Euro (i diskutueshëm)
Per vizita lajmerimi nje dite me pare!


Shpallje te ngjashme