Shitet banesa 90.13m2 Fushe Kosove

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
6 shtator 2023 22:46
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Numri i dhomave
2,5
Kuadratura
90.13 m²

Përshkrimi

Ofohet për #SHITJE banesa me sipërfaqe 90.13m² në Fushë Kosovë, ndërtim i Mab Project.
Banesa është e pajisur me fletë poseduese. Është tërësisht funksionale dhe e mobiluar, sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike nen dysheme.
Objekti banesor posedon ashensor dhe hapësirë të mjaftueshme parkingu.
Banesa ka këtë rënditje: Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 2 Dhoma gjumi | 1 Banjo | 1 WC/1 Depo | 2 Ballkona
Ka lokacion shumë të përshtatshëm me qasje të shpejtë në rrugë kryesore, si dhe ofron kushte të mira banimi.
Qmimi me marrveshje!


Shpallje te ngjashme