Shitet banesa në Fushë Kosovë

Çmimi: 36.000 €
Shitet banesa në Fushë Kosovë

Detajet

Postuar
31 mars 09:03
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Kuadratura
76 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Shitet banesa ne Fushë Kosovë, Rr. Nene Tereza (afër postës). Banesa është në katin e dytë dhe përmbanë:

-Qëndrim ditor me kuzhinë
-2 dhoma gjumi
-banjo
-ballkon.

Cmimi 36000 (i diskutueshem)

Për të parë të gjitha ofertat tona kliko:
www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:
044 638 209 + Viber

e-mail: [email protected]


Shpallje te ngjashme