Shitet banesa ne Fushë Kosovë

Çmimi: 580 €
Shitet banesa ne Fushë Kosovë

Detajet

Postuar
24 janar 17:15
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Kuadratura
94 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

SHITET Banesa në Fushë Kosovë 📍
- Me 94.03m2. Kati 6-të Çmimi: 580€💶 m2
▪ Investitor Model Slovenia, kontrata tek NOTERI, Objekti D-48, gjendet ë rrugën “Tahir Zemaj”, afer shkollës fillore “Daut Bogujrvci” dhe objektit të komunes, të ndërtuara me Standarte Europiane, ka hapësirë të madhe parkingu, hapësira gjelbëruese, me kushte shumë të mira banimi, në fund vitë perfundojne ne tersi. Në tetor 2022 të gatshme për banim, si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhome e dites me kuzhinë,
▪️2 dhoma të gjumit,
▪️banjo,
▪️shpajz dhe
▪️2 ballkona.
tel: 044 349 845


Shpallje te ngjashme