Shitet banesa ne Fushe Kosove 600E/m2 me flete poseduese

Çmimi: 600 €
Shitet banesa ne Fushe Kosove 600E/m2 me flete poseduese

Detajet

Postuar
27 mars 13:45
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Numri i dhomave
2
Kuadratura
101 m²

Përshkrimi

Shitet banesa ne Fushe Kosove 600E/m2 me flete poseduese

Shitet banesa ne Fushe Kosove perkatesisht afer rruges \"Dardania\".
Banesa eshte e madhe 101m2 dhe posedon kete renditje:
Salloni me Kuzhine
2 Dhoma Gjumi
Banjo
WC
Ballkon
Koridor.
Banesa posedon flete poseduese dhe kontrata behet tek noteri.
Gjendet ne katin e 9(nente) dhe posedon lift(ashensor).
Qmimi:600E/m2

Agjensioni për Patundshmëri \"Capital City\"
✆+383 (44) 77 77 90
✆+383 (44) 132 995
✆+383 (45) 900 099
✆TelFiks: 038 500 777
✉ e-mail: [email protected]
Gjendemi ne Ulpianë , Prishtinë


Shpallje te ngjashme