Shitet banesa ne Fushe Kosove 97.6m2

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet banesa ne Fushe Kosove 97.6m2

Detajet

Postuar
29 shtator 15:07
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Kuadratura
97.6 m²
Modeli
Seri 3

Përshkrimi

Shitet banesa ne Fushe Kosove Ofrohet për shitje, banesë 97.6 m², në katin 5 (peste) e cila ndahet në: sallon me kuzhinë, 2 (dy) dhomë gjumi, banjo, korridor, dhe ballkon.
Banesa gjindet në qendër të Fushë Kosovës, më konkretisht afer rrugës "Dardania" .
Objekti ka një pozicion shumë të mirë, ku ka shumë afër shkollën "Mihal Grameno", dyqanin "Viva Fresh Store", dyqanin "AZ TECH", gjithashtu ka afer shume restaurant dhe locale te ndryshme. Banesa ka fletë poseduese.
Cmimi: 490 euro /m2, i negociushem Për më shumë informata: 044 581 257


Shpallje te ngjashme