Shitet banesa në Fushë Kosovë (me fletë poseduese)

Çmimi: 27.000 €

Detajet

Postuar
31 mars 09:02
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Kuadratura
65 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Shitet banesa ne Fushë Kosovë ne rrugën Nënë Tereza (rruga kryesore).
Banesa është 65m2, është në katin 5.
Banesa është e paisur me fletë poseduese.

Banesa ka kete permbajte:
Qëndrimi ditor me kuzhinë
Dhomë gjumi
Banjo
Ballkon

Për të parë të gjitha ofertat tona kliko:
www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:
044 638 209 + Viber

e-mail: [email protected]


Shpallje te ngjashme