Si të ulim SHEQERIN pa ilaqe?

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
20 mars 2023 21:35
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Numri i dhomave
3,5

Përshkrimi

\"UTHULLA E MOLLES SË EGËR DHE HUDHRES.
ILAÇ BOMBË! CILËSI E GARANTUAR!
1 SHISHE 10 €,
2 SHISHE 18 €, LEXO 👇

》EFEKTI:👇

》Ulë tensionin e lartë të gjakut
》Ulë sheqerin e lartë në gjak
》Shkrinë yndyrën në gjak
》Ulë kolesterolin e lartë në gjak
》Ulë trigliceridet e larta në gjak
》Kundër marramendjes
》Ndihmon tek rastet me trombozë
》Parandalon mpiksjen e gjakut
》Zhbllokon damarët
》Dobësim (eliminimin e dhjamit)
》Kundër variçeve
》Kundër dhimbjeve reumatike
》Lufton mykun e këmbve
》Lufton parazitet ne zorrë
》Lufton shfaqjen e shqerit në gjak
》Lufton shfaqjen e yndyres ne gjak
》Pastron mëlçinë
》Lufton kapsllëkun
》Largon toksinat nga trupi
》Forcon imunitetin
》Lehteson problemet me prostatë
》Lehtëson qarkullimin e gjakut
》Pastron enët e gjakut
》Parandalon ngushtimin eneve të gjakut
》Rritë fleksibilitetin e enëve te gjakut
》Sëmundjet e zemrës

》Çfarë ka të veçantë kjo uthullë!?

》100% BIO
》100% efektive
》Pa efekte anësore
》Nuk dëmton stomakun
》Përmban vitamina dhe minerale.

》PËRDORIMI

Çdo mëngjes e mbrëmje, në stomak bosh, të përdoret nga një lugë gjell me uthull, të përzihet në një gotë me ujë (gotë e qaji t’rusit) dhe më pas të konsumohet.

》Sa kohë duhet përdorur terapia/uthulla?

Përdorimi të zgjatë deri në trajtimin total të sëmundjes!

》PËRSHKRIMI

Uthulla e mollës së egër/hudhrës është ilaç sherues. Uthulla ndihmon tek të gjitha rastet me sëmundjet kronike si dhe ndihmon në parandalimin e sëmundjeve të shumta si: diabet, tension, yndyrën ne gjak (kolesterolin dhe trigliceritet e larta), po ashtu ndikon në pastrimin e enëve të gjakut, mëlqisë, pastrimin e zorrëve nga parazitet si dhe lufton infeksionet kërpurdhore.

》Për porosi na shkruani adresen:

Emri: .....................….
Mbiemri: .................
Qyteti: ..................….
Fshati/lagja: ...........
Numri i shtepise: ..
Telefoni: ...............….

Porosit në:👇

Viber/Whatsapp +383 48 310 427

Transporti brenda 24/48 orëve.

Posta:👇
0€ për KOSOVË
5€ për SHQIPËRI
5€ për MAQEDONINË E VERIUT

Provo dhe ti diferencën e uthulles sonë! Provo Cilësinë!

Po ashtu ne ju ofrojmë edhe produkte të tjera bio me çmime shumë të volitshme.\"


Shpallje te ngjashme