VR REAL ESTATE - BANESA ME QIRA FUSHË KOSOVË

Çmimi: 200 €
VR REAL ESTATE -  BANESA ME QIRA FUSHË KOSOVË

Detajet

Postuar
14 korrik 14:24
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Kuadratura
61 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Lëshohet banesa me qira e cila gjendet ne qytetin:Fushë Kosovë,lagje:Dardania(te shkolla Mihajl Grameno),kati:I pestë(I),sipërfaqja:61m2.
Banesa posedon:një dhomë gjumi, sallon me kuzhinë,banjo,koridor,depo e vogël dhe ballkon.
Çmimi:200 €
Tel: 044 300 089
Tel: 044 260 024
Email: [email protected]


Shpallje te ngjashme