VR REAL ESTATE - BANESA ME QIRA FUSHË KOSOVË

Çmimi: 250 €

Detajet

Postuar
25 shtator 11:00
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Modeli
Seri 3

Përshkrimi

Lëshohet banesa me qira e cila gjendet në qytetin:Fushë Kosovë,lagje:Dardania,kati:I parë(I).
Bnaesa posedon:dy dhoma gjumi,sallon me kuzhinë,banjo,koridor dhe ballkon.
Çmimi:250€
Tel: 044 300 089
Email:[email protected]


Shpallje te ngjashme