VR REAL ESTATE - BANESA NË SHITJE FUSHË KOSOVË

Çmimi: 39 €

Detajet

Postuar
30 gusht 11:17
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Kuadratura
91 m²
Modeli
Seri 3

Përshkrimi

Shitet banesa e cila gjendet në qytetin: Fushë Kosovë, lagje: Dardania, kati:I tetë(VIII),sipërfaqja:91m².
Banesa posdon:dy dhoma gjumi,sallon me kuzhinë,banjo,koridor,depo e vogël dhe ballkon.
Çmimi:39.000€
Tel: 044 300 089
Tel: 044 100 036
Email:[email protected]


Shpallje te ngjashme