shitet

Çmimi: 55.000 €
shitet

Detajet

Postuar
28 maj 15:31
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Numri i dhomave
2
Kuadratura
80 m²

Përshkrimi

Shitet banesa ne Fushe Kosove,banesa eshte e mobiluar dhe eshte shume komunes se re


Shpallje te ngjashme