Drita

Çmimi: Me Marrveshje
Drita

Detajet

Postuar
21 tetor 09:18
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë

Përshkrimi

Dy drita hella shiten me kapaka levizin mekanizmi ne qfar dush pozicin munesh mi lan.