Shes fellne 19 coll per hondaj dhe toyjot

Çmimi: 280 €
Shes fellne 19 coll per hondaj dhe toyjot

Detajet

Postuar
30 mars 19:37
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë

Përshkrimi

Fellne me goma 19 coll
Per toyot dhe hondaj

044/213 300


Shpallje te ngjashme