Korg KRONOS 88 Keys Professional Workstation

Çmimi: 2.000 €
Korg KRONOS 88 Keys Professional Workstation

Detajet

Postuar
29 tetor 2023 07:48
Kategoria
Sport & Rekreacion > Instrumente muzikore dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë

Përshkrimi

PËRSHKRIM I PRODUKTIT:
Produkt krejt i ri, origjinal autentik, origjinal; Asnjëherë i përdorur, i pa rinovuar
E mbyllur në paketimin e saj origjinal
1 - 3 vjet garanci ndërkombëtare
Politika e kthimit 60 ditë
Ejani me aksesorë të kompletuar (Kutia e paketimit origjinal)
Absolutisht i ri (prodhuesi origjinal)

Nëse jeni të interesuar për produktin tonë, ju lutemi na kontaktoni me email ose Skype. Të gjitha pyetjet tuaja do të marrin përgjigje në mënyrë të detajuar.

EMAIL E KONTAKTIT:[email protected]

Numri i Whatsapp: - + 1 (605) 453 7630


Shpallje te ngjashme