Shes Gaming PC I7 Gen 10

Çmimi: Me Marrveshje
Shes Gaming PC I7 Gen 10

Detajet

Postuar
11 mars 2023 21:46
Kategoria
Elektronikë > Kompjutera
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë

Përshkrimi

Shes kompjuter te pa perdorur krejt i ri ne gjendje perfekte.
Specifikat:
i5-11400f
16GB RAM
512GB M.2 SSD SUPER FAST
1024GB HDD
Ka internet dhe bluetooth te integruar
*NUK KA KARTEL GRAFIKE
Kompjuteri eshte i ri i pa perdorur eshte shume i shpejt si per loja ashtu edhe per pune.
Bleardi
Viber: +38345624048


Shpallje te ngjashme