⭕Shitet Lokali në FushëKosovës RR.Dardania ⭕

Çmimi: 1.100 €
⭕Shitet Lokali në FushëKosovës RR.Dardania ⭕

Detajet

Postuar
19 korrik 17:45
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë

Përshkrimi

⭕Shitet Lokali në Qendër të FushëKosovës (RR.Dardania)⭕
⭕Sipërfaqja 360m2,dhe një Teras 70m2 lokali është i renovuar ,
⭕I përshtatshëmpër Zyre,Biznese,Organizata,Kafiteri....

⭕Çmimi 1.100 Euro për m2

Per te kerkuar banesa, shtepi, troje ose ckado qe ka te beje me pronat qe ne i posedojme , ne kolonen Cfare Kerkon [ ] Shtyp HOLDING

Faleminderit per besimin tuaj !

Me respekt ,
AGJENSIONI PËR PATUNDSHMËRI - HOLDING -
email-i [email protected]
https://m.facebook.com/agjensioniholding/
tel +37744521055 &
+37744595979


Shpallje te ngjashme