Shitet lokali në Fushe kosove prej 340m2

Çmimi: 1.100 €
Shitet lokali në Fushe kosove  prej 340m2

Detajet

Postuar
6 janar 12:39
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë

Përshkrimi

Shitet lokali në Fushe kosove prej 340m2

Siperfaqja -340m2

Lokali eshte ne katin perdhes e ulet dhe ka një pozitë të përshtatshme per veprimtarie te ndryshme

Çmimi 1100 euro per 1/m2

?+38345534717


Shpallje te ngjashme