SHATORA KARRIKA DHE TAVOLINA 044280873

Çmimi: Me Marrveshje
SHATORA KARRIKA DHE TAVOLINA 044280873

Detajet

Postuar
14 korrik 23:12
Kategoria
Shtepi & Familje > Mobilje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë

Përshkrimi

Japim ne sherbim me qera shatora karrika dhe tavolina kemi te gjith llojet e shatorav muni me thirr ne gjdo koh ne nr 044 280873 vibe +38344280873


Shpallje te ngjashme