SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE SHER044280873

Çmimi: Me Marrveshje
SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE SHER044280873

Detajet

Postuar
14 korrik 23:23
Kategoria
Shtepi & Familje > Mobilje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë

Përshkrimi

Japim
Ne sherbim me qera shatora karrika dhe tavolina nr 044 280 873 viber +383 44 280 873 ne gjdo koh te lir pritur


Shpallje te ngjashme