TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

Çmimi: Me Marrveshje
TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

Detajet

Postuar
4 maj 03:50
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë

Përshkrimi

\"Tenda Egzoni\"

Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja ( raste ) te ndryshme familjare , ,jan me dimensione te ndryshme,,transporti dhe montimi jan gratis ,,
Gjithashtu kemi edhe Karrika edhe Tavolina me Mbulesa, Tavolina Rrumbullake. Tek ne mund te gjeni edhe Tavolinen e dekurumne per qift
tendat posedojn edhe ndriqim ,
TENDA EGZONI kujdeset per ju, per rezervime dhe informata lajmrohuni ne Nr :
044 312 509....... 049 633 978
VIBER
0038344312509
0038349633978 {24h ONLINE}


Shpallje te ngjashme