❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS A

Çmimi: 9.900 €
❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS A

Detajet

Postuar
31 janar 20:55
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Targa
Kosovare
Marshi
Automatik
Lloji
Opel
Modeli
Antara
Viti i prodhimit
2019
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
10 000 - 14 999

Përshkrimi

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS
AUTO VETURA KOSOVE BLEJM TE GJITHA VETURAT QE JU NUK I PERDORNI APO KENI PER TI SHITUR MJAFTON TE NA KONTAKTONI NE VIBER OSE WHATS App 049300273 +38349300273 I BLEJM VETURAT PA DOGAN ME DOGAN ATO ME DEFEKT DHE AKSIDENT VW OPEL BMW AUDI MERCEDES BMW ETJ GJINDEMI NE TER KOSOVEN QDO DIT JU MIRPRESIM OFERTEN


Shpallje te ngjashme