Shitet vetura VW Tiguan 2.0

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet vetura VW Tiguan 2.0

Detajet

Postuar
3 shkurt 17:33
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Targa
Kosovare
Marshi
Automatik
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Tiguan
Viti i prodhimit
2013
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

Vw Tiguan 2.0 DSG
*Viti : 2013
*Motorri: 2.0
*Km: 219.xxx
*4 Motion
*DSG:7 shpejtsi
*Touch screen display
*Auto parking
*Auto pilot
*Senzora full
*Kamera mbrapa
*Navigacion
*Tempomat
*Auto hold
*Sistemi eco (ndalet semafora, kolona )
*Gomat e reja
*Drita xenon
*Drita bixenon
*Shpejtsi ne timon
*Pasqyre me nxemje etj
Vetura eshte ne gjendje te rregullt dhe ka regjistrim edhe nje vit per kontakt ne Viber ne numrin +38349606989 pres blers serioz


Shpallje te ngjashme