Fellne 15 per bmw me goma te reja 70%

Çmimi: 220 €
Fellne 15 per bmw me goma te reja 70%

Detajet

Postuar
15 mars 01:06
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjakovës > Gjakovë

Përshkrimi

Shiten fellne 15 per bmw me 5 bira 5x120
Jon shum te ruajtur dhe ne gjendje tmir, gomat i kan nexen winter 4 copa sikur te reja per dimer.
Ne gjendje shum te mire

E39 e38 e36 e46 bmw 520 523 525 528 530 535 318 320 730 735 330

044727776 +38344727776


Shpallje te ngjashme