Goma dhe Bandasha Pirelli te veres te reja.

Çmimi: Me Marrveshje
Goma dhe Bandasha Pirelli te veres te reja.

Detajet

Postuar
28 shkurt 19:16
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjakovës > Gjakovë

Përshkrimi

Goma per Audi,Vw etj Pirelli 265,30,22 te ardhura nga zvicrra te pa perdorura. Per ma shume 045505769 dhe 049834113


Shpallje te ngjashme