Karrika dhe tapacira per bmw e39

Çmimi: 130 €
Karrika dhe tapacira per bmw e39

Detajet

Postuar
15 mars 01:04
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjakovës > Gjakovë

Përshkrimi

Shiten karrikat per bmw e39 jan shtof por shum te rujtme dhe te pastra ne gjendje te mire.
Po ashtu edhe tapacirat.
Shiten edhe veq karrikat pa tapacira ose veq tapacirat

044727776


Shpallje te ngjashme