Fluturime Prishtinë - Stuttgart me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Shes Bandash Me Gjith Goma

Çmimi: 350 €
Shes Bandash Me Gjith Goma

Detajet

Postuar
31 mars 11:42
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjakovës > Gjakovë

Përshkrimi

Shes Bandash Me Gjith Goma Te Veres 215/55-R16
Jan te ardhur nga zvicra bandasht jan shum te rujtem siq shihen ne foto se kan as ni gerrvishtje gomat jon pak te perdorme per kontakt ne viber +38349856580