Rafta per market

Çmimi: Me Marrveshje
Rafta  per market

Detajet

Postuar
10 janar 22:31
Kategoria
Biznes & Punësime > Biznes ne shitje / me qera
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjakovës > Gjakovë

Përshkrimi

Shiten raftat par market ansor dhe te mesit
te mesit jan 10 metra kurse anesor (te murit) 11.metra . Dhe rafta tjer jper cikerrime jan nja 7 copa qmimi 200.eukurse raftat tjer1500.eu mi marr krejt1500.eu i pa diskutueshem raftat nuk ndahen veq mi marr krejt. Baj ndrrim edhe me nai vetur deri 1500 eu qe a vleft . inf ne tel. Ose viber. 044.129.189


Shpallje te ngjashme